Bartosz Grenda

Specjalizacje (wykonywane)

Restrukturyzacja przedsiębiorstw, upadłości

Jak pomagasz klientom?

Jako doradca restrukturyzacyjny pomagam firmom w trudnych sytuacjach finansowych lub operacyjnych. Dostarczam kompleksowych usług restrukturyzacyjnych, które obejmują analizę sytuacji finansowej i prawnej, identyfikację problemów, opracowanie i wdrożenie planów naprawczych oraz wsparcie w zarządzaniu zmianą. Moja praca ma na celu doprowadzić do przywrócenia firmom stabilności i perspektyw rozwoju.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Konieczność stosowania wszechstronnych rozwiązań. Interdyscyplinarność otwiera drzwi do różnorodnych perspektyw i dziedzin wiedzy; wymaga ciągłego dokształcania i zgłębiania nowych zagadnień. Lubię też to, że pracuję z ludźmi – to aspekt, który sprawia mi szczególną satysfakcję. Dzięki pracy z ludźmi mogę zrozumieć ich perspektywy, cele i obawy. To kluczowe, aby wypracować strategie, które będą akceptowane i zrealizowane z pełnym zaangażowaniem oraz by Klienci w procesie restrukturyzacji czuli się komfortowo i pewnie. To głównie te elementy sprawiają, że każde wyzwanie w pracy staje się fascynującym procesem odkrywania nowych perspektyw i możliwości.

Kiedy nie zajmuję się pracą, to…

po pierwsze gotuję. Każdy posiłek to dla mnie nie tylko wyjątkowa okazja do degustacji, ale także do uwalniania własnej kreatywności i relaksu przy gotowaniu. Po drugie czytam. Książki to nie tylko sposób na spędzenie czasu, ale prawdziwa pasja. Wśród kartek książek odnajduję ukojenie i inspirację. Fascynuje mnie różnorodność gatunków literackich, od powieści do literatury faktu, od kryminałów po fantastykę. Przez czytanie przenoszę się do różnych światów, poznaję różnorodne perspektywy i pogłębiam swoją wiedzę. Po trzecie, od niedawna caravaninguję. Kocham podróże, a ostatnio pokochałem wolność, jaką niesie ze sobą życie na kołach.